مرحله‌ای دیگر در طراحی

بعد از طراحی انواع سفال‌ها و فانوس‌ها، نوبت کشیدن دمپایی و مدل‌های مختلف کفش رسید، بعد از اون هم یک پوتین سربازی و کیف، که این دو مورد مجوز ورود به آناتومی هستند.

من هم بعد از یک وقفه، رفتم سمت آناتومی که با کشیدن دست شروع می‌شود. از شنبه تا به الان چندتا دست کشیدم تا اگر رضایت بخش بود کشیدن پا رو شروع کنم. البته اونطور که دوستان سطح بالاتر گفتند، بعد از یک مدت و وقتی که بخواهیم کل بدن رو طراحی کنیم به صورت دقیق‌تر مجدد طراحی دست رو کار خواهیم کرد.

عکس ابتدایی پست، مجوزهای ورود من به بخش جدید هستند، وقتی گروه سحرخیزی پابرجا بود، هر کسی خواب می‌موند یا به حرفم گوش نمی‌داد یدونه از انواع دمپایی و کفش‌هایی که می‌کشیدم رو براش پرت می‌کردم : P یه همچین مدیر مهربونی بودم من. ; )

۲ دیدگاه برای “مرحله‌ای دیگر در طراحی

 1. لیلا جان.
  پیشرفتت واقعاً خیلی خوبه
  من که توی همون مرحله‌ی اولیه‌ی طراحی موندم و هیچ‌وقت هم پا رو فراتر نذاشتم 😉
  داشتم طرح‌هایی که کشیدی رو نگاه می‌کردم، به نظرم خیلی خوب هستن. امیدوارم موفق باشی 🙂

  1. ممنون طاهره جان.
   خودم که راضی نیستم، ولی نمی‌تونم رهاش کنم، دلم می‌خواد چهره بکشم.
   وقتی می‌بینم بوم‌های بزرگ گذاشتن و هر کی مشغول کاری هست با یک تکنیک، رنگ روغن، سیاه قلم، آبرنگ، نقاشی با قهوه، یا رنگ روغن روی جیر و …، واقعا لذت می‌برم و دلم می‌خواد من هم بتونم و برای انتخاب تکنیک مجبورم که از مرحله‌ی طراحی بگذرم.
   اعتراف می‌کنم که برام سخت هست و گاهی ناامید می‌شم اما خب رها نمی‌کنم. امروز کف پا کشیدم : ِD و به عشق کشیدن چهره‌ی عزیزی دارم ادامه می‌دم.

دیدگاه ها بسته شده.